sobota, 2 kwietnia 2016

Rozdział 16

                                                                 "Oczami Zayn'a"
Nadeszła ta chwila. Harry i ja musimy porozmawiać. Muszę mu powiedzieć o moich uczuciach do Any. Nie wiem jak zareaguje, ale oby przez zawał po raz 328579857348543986 nie trafił do szpitala.
- Harry, pasztecie, ja.... nie darzę tylko ciebie uczuciami
- Tak wiem, kochasz jeszcze kozy, oczywiste lol
- Miałem na myśli Anę.. - Harry opadł na podłogę. Czekałem aż coś odpowie, ale gówniarz chyba postanowił rzeczywiście zemdleć, Czyli kierunek szpital... Powinniśmy dostać kartę stałego klienta -,- Otuliłem Hazzusia kocykiem, zaprzęgłem kozę i usadowiłem go na jej grzbiecie, Ale mój kurczaczek niedawno przytył i koza opadła na ziemię. Jej nogi rozjechały się na boki. Wziąłem więc zimowe sanki i wiozłem go po betonie.


                                                           "Oczami Cierpisława"
Biegłem po Gryzulę ile sił w nogach. Po drodze wywaliłem się kilka razy i to jest powód dla którego waliłem gównem.. Ludzie zbierajcie po sobie krowie placki.Widziałem już moją kózkę niestety nie śmiała się na mój widok jak zawsze. Była wściekła i bałem się do niej podejść. Zacząłem ją rozwiązywać a ona zaczęła się szarpać. No nic, kiedyś po nią wrócę, tylko z lekiem uspokajającym. Zacząłem uciekać, jednak Gryzula urwała się ze sznurka i biegła prosto na mnie. Kilka sekund później odgryzła mi głowę...


                                                                "Oczami Gryzuli"
Zabiłam Cierpka. Wszędzie była krew. Chyba wiem co będę dziś robiła, będę się w tym tarzać. Po kilku minutach byłam całą czerwona, utaplana w krwi mojej ofiary.                                                                "Oczami Harrego"
Obudziłem się na sankach. czyżbym przespał pół roku? Nagle ujrzałem Zayn'a.
- Kochanie?
- Harry?!?!!? Ty nie masz zawału!!!!!! Jednak nie jedziesz do szpitala. Nie obchodzi mnie jak się czujesz. Musimy porozmawiać.
Zayn usiadł obok mnie na sankach.
- Zayn. czy ty naprawdę czujesz coś do Any?
- NIE, PRIMA APRILIS!!!!!!

                             -------------------------------------------------------------------
Dzięki za komentarze nasze kochane kózki <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz